Slovenská jazdecká federácia | SJF

Kalendár

skokydrezuravsestrannostvytrvalostvoltizzaprahywesternpony

Po Ut St Št Pi So Ne
1
2
3
14. ročník Slovak Jumping Academy Cup
14. ročník Slovak Jumping Academy Cup @ Slovak Jumping Academy Prešov
sep 3 – sep 4 celý deň
kód pretekov: 220903VS | ROZPIS | VÝSLEDKY stupne: 60, 80, 90, 100, 110 cm
Cena obce Veľké Úľany
Cena obce Veľké Úľany @ Riders & Dreams Bratislava
sep 3 celý deň
Cena obce Veľké Úľany @ Riders & Dreams Bratislava | Trnavský kraj | Slovensko
kód pretekov: 220903ZS | ROZPIS | VÝSLEDKY stupne: Z, ZL+, L, L+, S, S+, ST, T kategórie: deti, juniori, mladí jazdci, seniori
KMK + Septembrová cena HIPPOCLUB Liptovská Sielnica
KMK + Septembrová cena HIPPOCLUB Liptovská Sielnica @ Hippoclub Liptovská Sielnica
sep 3 – sep 4 celý deň
kód pretekov: 220903SS | ROZPIS | VÝSLEDKY stupne: 70cm – 140cm
Preteky Jazdeckej školy
Preteky Jazdeckej školy @ Envirokone Bratislava
sep 3 – sep 4 celý deň
kód pretekov: 220903JS | ROZPIS | VÝSLEDKY kategória: deti  
ROZÁLKA CUP Finále o Malokarpatský strapec 2022
ROZÁLKA CUP Finále o Malokarpatský strapec 2022 @ JK Rozálka Pezinok
sep 3 – sep 4 celý deň
ROZÁLKA CUP Finále o Malokarpatský strapec 2022 @ JK Rozálka Pezinok | Pezinok | Bratislavský kraj | Slovensko
kód pretekov: 220903BS | ROZPIS | VÝSLEDKY stupne: 60 – 130 cm ROZÁLKA CUP INFO
4
5
6
7
8
CSI Šamorín, Riders & Dreams
CSI Šamorín, Riders & Dreams @ Riders & Dreams Bratislava
sep 8 – sep 11 celý deň
kód pretekov: 220908ZS | ROZPIS/SCHEDULE | VÝSLEDKY/RESULTS kategórie: CSI3*, CSI1*, CSIYH1*, CSIY-A, CSIJ-A, CSIAm-A
Preteky Jazdeckej školy
Preteky Jazdeckej školy @ JK Zelená Míľa Jaslovské Bohunice
sep 8 – sep 9 celý deň
kód pretekov: 220908JS | ROZPIS | VÝSLEDKY kategória: deti, juniori
9
10
Cena rektorky UVLF XXXVII. ročník a Pohár primátora mesta Košice
Cena rektorky UVLF XXXVII. ročník a Pohár primátora mesta Košice @ JO TJ Slávia UVLF Košice
sep 10 celý deň
kód pretekov: 220910VS | ROZPIS | VÝSLEDKY stupne: ZM – S
Majstrovstvá Slovenskej republiky vo všestrannosti – seniori
Majstrovstvá Slovenskej republiky vo všestrannosti – seniori @ JK Masarykov dvor Vígľaš-Pstruša
sep 10 – sep 11 celý deň
kód pretekov: 220910MC | ROZPIS | VÝSLEDKY kategória: seniori
Preteky jazdeckej školy
Preteky jazdeckej školy @ JK Masarykov dvor Vígľaš Pstruša
sep 10 celý deň
kód pretekov: 220910JS | ROZPIS | VÝSLEDKY kategória: deti, juniori
Septembrovky na Masarykovom dvore
Septembrovky na Masarykovom dvore @ JK Masarykov Dvor Vígľaš-Pstruša
sep 10 – sep 11 celý deň
kód pretekov: 220910SS | ROZPIS | VÝSLEDKY stupne: pony – S
Slovenský voltížny pohár + Majstrovstvá VSO
Slovenský voltížny pohár + Majstrovstvá VSO @ OZ Galaxia Spišská Teplica
sep 10 celý deň
kód pretekov: 220910VV | ROZPIS | VÝSLEDKY stupne: J2 – ženy, muži; S3 – ženy, muži, dvojice; skupiny – D1, J2, S3 kategórie: D1 – ženy, muži; D2 – ženy, muži
Záprahové preteky CAN1* H1 a H2 Dunajský Klátov 2022
Záprahové preteky CAN1* H1 a H2 Dunajský Klátov 2022 @ ŠKMK Čierna Voda
sep 10 celý deň
kód pretekov: 220910ZA | ROZPIS | VÝSLEDKY  
11
Cena Spiša – PRETEKY SÚ PRESUNUTÉ!!!
Cena Spiša – PRETEKY SÚ PRESUNUTÉ!!! @ JK Slávia Spišská Nová Ves
sep 11 celý deň
kód pretekov: 220911VS | ROZPIS | VÝSLEDKY stupne: 80 – 130 cm kategórie: všetky PRETEKY SÚ PRESUNUTÉ, nový termín: 9.10.2022.
Preteky Jazdeckej školy
Preteky Jazdeckej školy @ JK Epona Mútnik
sep 11 celý deň
kód pretekov: 220912JS | ROZPIS | VÝSLEDKY kategória: deti  
Preteky Jazdeckej školy
Preteky Jazdeckej školy @ JK Acer Prešov
sep 11 celý deň
kód pretekov: 220911JS | ROZPIS | VÝSLEDKY kategória: deti, juniori  
12
13
14
CSI Šamorín, Riders & Dreams
CSI Šamorín, Riders & Dreams @ Riders & Dreams Bratislava
sep 14 – sep 18 celý deň
kód pretekov: 220914ZS | ROZPIS/SCHEDULE | VÝSLEDKY/RESULTS kategórie: CSI3*-W, CSI1* – CSI1*YH – CSIAm-A, CSIV-B, CSIJ-A, CSIY-A, CSICh-A, CSIP
15
“Hobby liga 2022”
“Hobby liga 2022” @ JK Limit Bratislava
sep 15 celý deň
kód pretekov: 220916JS | ROZPIS | VÝSLEDKY kategória: deti, juniori
Preteky Jazdeckej školy
Preteky Jazdeckej školy @ JK Epona Mútnik
sep 15 celý deň
kód pretekov: 220915JS | ROZPIS | VÝSLEDKY kategória: deti  
Septembrové skokové preteky Motešice
Septembrové skokové preteky Motešice @ TJ Žrebčín Motešice
sep 15 celý deň
kód pretekov: 220915ZS | ROZPIS | VÝSLEDKY kategórie: deti, juniori, seniori stupne: Z, L, S
16
10. ročník Prešovské parkúrové preteky MERCEDES-BENZ, Memoriál Štefana Brendzu
10. ročník Prešovské parkúrové preteky MERCEDES-BENZ, Memoriál Štefana Brendzu @ Parkur Team Slavoj Prešov
sep 16 – sep 18 celý deň
kód pretekov: 220916VS | ROZPIS | VÝSLEDKY stupne: ZM, Z, ZL, L, S
Majstrovstvá Slovenskej republiky v záprahovom jazdení 2022
Majstrovstvá Slovenskej republiky v záprahovom jazdení 2022 @ JK Czajlik Ranch Dunajský Klátov
sep 16 – sep 18 celý deň
kód pretekov: 220916MA | ROZPIS | VÝSLEDKY
17
Septembrové drezúrne preteky (CDN)
Septembrové drezúrne preteky (CDN) @ TJ Žrebčín Motešice
sep 17 – sep 18 celý deň
kód pretekov: 220917ZD | ROZPIS | VÝSLEDKY stupne: Z, L, S, T kategória: deti, juniori, seniori
Záprahové preteky CAN1* H1 a H2, GG RANCH Čierna Voda 2022
Záprahové preteky CAN1* H1 a H2, GG RANCH Čierna Voda 2022 @ ŠKMK Čierna Voda
sep 17 celý deň
kód pretekov: 220917ZA | ROZPIS | VÝSLEDKY
18
19
20
21
22
23
CEI Šamorín
CEI Šamorín @ JK Napoli Šamorín
sep 23 – sep 25 celý deň
kód pretekov: 220923ZE | ROZPIS/SCHEDULE | VÝSLEDKY/RESULTS kategórie: CEI3* 140, CEI3* 160, CEI2* 120, CEI1* 100 A, CEI1* 100 B, CEIYJ2* 120, CEIYJ1* 100
Danubia Cup
Danubia Cup @ JK Napoli Bratislava
sep 23 – sep 25 celý deň
kód pretekov: 220923ZE | ROZPIS | VÝSLEDKY kategórie: CEN 40, 60, 80 km
Majstrovstvá Slovenskej republiky vo voltíži 2022
Majstrovstvá Slovenskej republiky vo voltíži 2022 @ JK Spojená škola Ivanka pri Dunaji
sep 23 – sep 25 celý deň
Majstrovstvá Slovenskej republiky vo voltíži 2022 @ JK Spojená škola Ivanka pri Dunaji | Dunajský Klátov | Trnavský kraj | Slovensko
kód pretekov: 220923MV | ROZPIS | VÝSLEDKY kategórie: D1, D2, J2, S3, mladí jazdci, dvojice, skupiny
24
Majstrovstvá SSO HIPPOCLUB Liptovská Sielnica
Majstrovstvá SSO HIPPOCLUB Liptovská Sielnica @ Hippoclub Liptovská Sielnica
sep 24 – sep 25 celý deň
kód pretekov: 220924SS | ROZPIS | VÝSLEDKY stupne: 70cm – 140cm
RS Team TROPHY 2022 – VI. kolo
RS Team TROPHY 2022 – VI. kolo @ RS Team Trnava
sep 24 – sep 25 celý deň
kód pretekov: 220924BS | ROZPIS | VÝSLEDKY stupne: pony, ZM – S kategórie: bez obmedzenia
25
EQUISOLEA Jumping Tour
EQUISOLEA Jumping Tour @ JK Equisolea Kalinovo
sep 25 celý deň
kód pretekov: 220925SS | ROZPIS | VÝSLEDKY stupne: ZM – L+
26
27
28
29
30
Jesenná Cena Farmy GÍRETH
Jesenná Cena Farmy GÍRETH @ JC Farma Gíreth Kaľamenová
sep 30 – okt 1 celý deň
kód pretekov: 220930SE | ROZPIS | VÝSLEDKY stupne: CEN 80 km, CEN 80 km Juniori, CEN 60 km, CEN 40 km kategórie: od 23 rokov a do 23 rokov
top