Dňa 28. mája 2024 sa v Nitre koná Valné zhromaždenie SJF
Späť

CDI Šamorín

4.-6. júna 2021 sa po niekoľkých rokoch opäť konali v top jazdeckom areáli  X-Bionic Sphere aj medzinárodné drezúrne preteky, ktorých sa zúčastnilo viac ako 100 koní.

Slovensko reprezentovali v najpočetnejšej kategórii juniorov Zoya Ledecká so Si Belle 2, ktorým sa 2x podarilo umiestniť na 5. mieste v súťaži družstiev a vo voľnej zostave, v súťaži jednotlivcov obsadili 16. priečku.

Druhá juniorka Dorota Jurštáková s Grigoris-S sa umiestnili na 18., 20. a 13. mieste. V small tour Paraskevi Spišáková s G-Starom obsadili 10. a 9. miesto.

Najväčší úspech zaznamenal Michael Bugan s For President v big tour, vďaka ktorému sme si mohli vypočuť aj našu hymnu po víťazstve v Grand Prix Special. Dvojica získala aj 3. miesto v Grand Prix.