Slovenská jazdecká federácia | SJF

Pozvánka na online webinár „Olympijské hodnoty, symboly a filozofia“

Touto cestou by sme Vás radi pozvali na prvý webinár Nadácie Slovenského olympijského a športového výboru, ktorý je organizovaný v rámci vzdelávania mladých športovcov.

Témou prvého webinára budú „Olympijské hodnoty, symboly a filozofia“. Tento webinár je určený pre mladých športovcov ako aj ich trénerov či rodičov, ktorí by sa radi dozvedeli viac o olympijských hodnotách, symboloch a filozofii. Webinár sa bude konať 29. marca 2023 (streda) o 19:00 hod cez platformu Zoom.

Našimi rečníkmi budú odborníci na tému olympijských hodnôt – E. Malíková a J. Krull. Tento webinár poskytne príležitosť získať nové poznatky a naučiť sa, ako môžu olympijské hodnoty pomôcť pri dosahovaní športových cieľov a úspechu v živote.

Prihlásiť sa môžete na linku Registrácia na webinár OVEP | Slovenský olympijský tím (olympic.sk), kde vyplníte registračný formulár. Po prihlásení Vám bude zaslané potvrdenie o registrácií a ďalšie informácie.

Veríme, že tento webinár Vám poskytne skvelú príležitosť učiť sa od skúsených odborníkov na tému olympijských hodnôt a že sa nám podarí poskytnúť Vám všetky potrebné informácie a prípadne zodpovedať na Vaše otázky týkajúce sa olympizmu.

Tešíme sa na online stretnutie.

Slovenský olympijský a športový výbor
Junácka 6, 831 04 Bratislava

M +421 904 594 213 | T +421 2 49 256 117 |sekretariat@olympic.sk

Author:

Národný riadiaci orgán jazdeckého športu v disciplínach : Skoky, Drezúra, Všestrannosť, Voltíž, Vytrvalosť, Záprahy, Pony a Reining

SJF

ŠTRUKTÚRA SJF
OBLASTI
DOKUMENTY
EVIDENCIA
KARIÉRA KOŇA A JAZDCA
ARCHÍV
NA STIAHNUTIE
ÁKON O ŠPORTE
PARTNERI SJF
O NÁS

DISCIPLÍNY

SKOKY
DREZÚRA
VŠESTRANNOSŤ
VYTRVALOSŤ
VOLTÍŽ
ZÁPRAHY
REINING
PONY

SÚŤAŽE

KALENDÁR

VZDELÁVANIE

SZVJ
TRÉNER
ROZHODCOVIA
STEWARDI
STAVITELIA PARKÚROV
VETERINÁRI
TECHNICKÍ DELEGÁTI
E-LEARNING

PROJEKTY

KONCEPCIA ROZVOJA
MLÁDEŽ
HYPOCENTRÁ
2% Z DANÍ
NÁRODNÉ ŠPORTOVÉ CENTRÁ - NŠC

Rýchly kontakt SJF

Junácka 6, 832 80 Bratislava, Slovenská republika

Sme členmi :

FEI   EEF    SOV IGEQ

Dotácia SJF

top