Slovenská jazdecká federácia | SJF

CDI Motešice

Záver sezóny našich reprezentantov sa konal 11.-13. novembra 2022 v Motešiciach. Takmer 40 jazdcov z 15 krajín si zmeralo sily na novom kvalitnom jazdeckom povrchu. Prvýkrát na Slovensku boli súčasťou aj medzinárodné súťaže v paradrezúre.

Slovenské farby reprezentovali 3 jazdkyne. V kategórii mladých jazdcov dominovala Michaela Balážová, ktorej po výborných jazdách s Marengom hrala 2x národná hymna a to po víťazstvách v súťaži družstiev s výsledkom 66,500% a po ešte lepšom výsledku v súťaži jednotlivcov so 69,088%. Rovnako kvalitný výkon v nedeľnej voľnej zostave 69,425% však už na prvé miesto nestačil a skončila tesne druhá.

V kategórii juniorov sa predstavila domáca Sofia Laura Petranová, ktorá so svojou kobylkou Alice im Wunderland predviedla po všetky 3 dni ustálené výkony okolo 65%, ktoré jej priniesli dve tretie miesta a v nedeľnom küre si polepšila a obsadila 2. priečku.

Naša paradrezúrna jazdkyňa Lucia Krivosudská sa po prvýkrát mohla predviesť na medzinárodnom podujatí aj na domácej pôde a v súťažiach CPEDI3* štartovala s dvomi koňmi. 2. miesto obsadila s koňom FG Alterego a s Libel Van De Leenakker 3. a 2. miesto.

Gratulujeme!

Author:

Národný riadiaci orgán jazdeckého športu v disciplínach : Skoky, Drezúra, Všestrannosť, Voltíž, Vytrvalosť, Záprahy, Pony a Reining

SJF

ŠTRUKTÚRA SJF
OBLASTI
DOKUMENTY
EVIDENCIA
KARIÉRA KOŇA A JAZDCA
ARCHÍV
NA STIAHNUTIE
ÁKON O ŠPORTE
PARTNERI SJF
O NÁS

DISCIPLÍNY

SKOKY
DREZÚRA
VŠESTRANNOSŤ
VYTRVALOSŤ
VOLTÍŽ
ZÁPRAHY
REINING
PONY

SÚŤAŽE

KALENDÁR

VZDELÁVANIE

SZVJ
TRÉNER
ROZHODCOVIA
STEWARDI
STAVITELIA PARKÚROV
VETERINÁRI
TECHNICKÍ DELEGÁTI
E-LEARNING

PROJEKTY

KONCEPCIA ROZVOJA
MLÁDEŽ
HYPOCENTRÁ
2% Z DANÍ
NÁRODNÉ ŠPORTOVÉ CENTRÁ - NŠC

Rýchly kontakt SJF

Junácka 6, 832 80 Bratislava, Slovenská republika

Sme členmi :

FEI   EEF    SOV IGEQ

Dotácia SJF

top