Slovenská jazdecká federácia | SJF

FEI schválila podmienky pre konanie medzinárodných jazdeckých pretekov od 12. apríla 2021

FEI schválila dočasné podmienky pre konanie medzinárodných jazdeckých pretekov od 12. apríla 2021. Tieto opatrenia sú v platnosti zatiaľ do 31.5.2021. O prípadnom predĺžení môže znovu rozhodnúť FEI.

Komplexný súbor z www.fei.org nájdete TU

Dané opatrenia sú povinné v 37 krajinách kontinentálnej Európy, vrátane Slovenska: Albánsko, Andora, Rakúsko, Belgicko, Bielorusko, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Chorvátsko, Česká republika, Dánsko, Španielsko, Estónsko, Fínsko, Francúzsko, Nemecko, Grécko, Maďarsko, Taliansko, Lotyšsko, Lichtenštajnsko, Litva, Luxembursko, Moldavsko, Republika Severné Macedónsko, Monako, Holandsko, Nórsko, Poľsko, Portugalsko, Rumunsko, Slovensko, Slovinsko, Srbsko, Švajčiarsko, Švédsko, Ukrajina a Turecko.

FEI upozorňuje na skutočnosť povinnosti preukázania negatívneho PCR testu na EHV-1, ktorá je povinná pri účasti viac ako 400 koní s prenocovaním v stajniach a pre kone prepravované letecky na účasť na FEI pretekoch, kde sa mení pôvodný časový horizont 96 hod pred príchodom na 120hod pred príchodom z dôvodu časovej lehoty potvrdenia testu z laboratória.

Author:

Národný riadiaci orgán jazdeckého športu v disciplínach : Skoky, Drezúra, Všestrannosť, Voltíž, Vytrvalosť, Záprahy, Pony a Reining

top