Slovenská jazdecká federácia | SJF

Výpravy SJF 2019

V nasledovných riadkoch Vám prinášame úspechy a umiestnenia našich jazdcov na šampionátoch v jednotlivých disciplínach v roku 2019:

DREZÚRA

ME U25/YR/J/Ch San Giovanni (ITA)

23/7/2019 – 28/7/2019

CH-EU-Ch-D  (deti)

Dorota Jurštáková s koňom Grigoris S (16.miesto)

Laura Petranová s koňom Piaf (49.miesto)

51 detí z 21 krajín

CH-EU-J-D (juniori)

Zoya Ledecká s koňom Vandato (75.miesto) 78 juniorov z 24 krajín

Dorota Jurštáková, Sofia Laura Petranová, Zoya Ledecká

ME seniori Rotterdam (NED)

19/08/2019 – 25/08/2019

CH-EU-D   (seniori)

19/08/2019 – 25/08/2019

Michael Bugan s koňom For President (48.miesto) 65 seniorov z 22 krajín

Michael Bugan

­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­

SKOKY

ME Ch/J/YR Zuidwolde (NED)

07/07/2019 – 14/07/2019

CH-EU-J-S   (juniori)

Sara Alexandra Orviská s koňom Hellas Van Het Keizershof (bez umiestnenia) 111 juniorov z 34 krajín

CH-EU-Y-S   (mladí jazdci)

David Horváth s koňom Gentle Blue BE (31. miesto) 59 mladých jazdcov z 24 krajín

Sára Orviská, David Horváth

ME seniori Rotterdam (NED)

19/08/2019 – 28/08/2019

CH-EU-S  

Radovan Šillo s koňom Durant W (59.miesto) 69 seniorov z 24 krajín

Radovan Šillo

MS mladých koní CH-M-YH-S   Lanaken (BEL)

19/09/2019 – 22/09/2019

Patrik Majher – 7yo – Claude (74.miesto) 189 jazdcov zo 45 krajín

Patrik Majher

VOLTÍŽ

MS juniori Ermelo (NED)

24/07/2019 – 28/07/2019

CH-M-J-V

Skupina: Ivana Cigáňová, Andrej Meňhert, Laura Balážová, Sebastián Kodak, Stela Strečková, Matúš Solčiansky, Ema Dudonová (náhradník), lonžér Boris Kodak (8.miesto) z 11 krajín

Jednotlivci muži: Andrej Meňhert, lonžér Boris Kodak (12.miesto) 14 juniorov z 10 krajín

Jednotlivci ženy:

Sára Šoltésová (lonžér Ján Tribula) (8.miesto)

Hana Jezberová , lonžér Tamara Kotvasová) (49.miesto)

Ema Kolesárová (lonžér Mária Fogašová) (40.miesto)

50 juniorov z 20 krajín

Dvojica: Hana Jezberová / Alica Prokopovičová (lonžér Tamara Kotvasová) (13.miesto)

14 dvojíc z 11 krajín

VYTRVALOSŤ

ME seniorov Euston Park (GBR) 160km

15/08/2019-17/08/2019

CH-EU- E-160

Dominika Kleinová s koňom Mintemir (12.miesto) 31 jazdcov zo 14 krajín

Michaela Supeková s koňom Girola De Quercus (13.miesto) 31 jazdcov zo 14 krajín

MS J/YR juniorov a mladých jazdcov Pisa San Rossore (ITA)

17/09/2019 – 18/09/2019

CH-M-YJ-E 120

Lucia Supeková jun. – F C Husein + Ro Vedette (reserve) (19.miesto)

Alexandra Vladárová – Karmah Le Soleil (46.miesto)

65 jazdcov z 28 krajín

Rastislav Supek, Alexandra Vladárová, Lucia Supeková ml.

ZÁPRAHY

MS YH 5o/6o/7o Mezohegyes (HUN)

CH-M-YH- A 6yo

Marcela Viochnová s koňom Nonius XIX – 20/Šarkan (1. kolo 7.miesto) 11 záprahov z 8 krajín

 (2. kolo 4.miesto) 6 záprahov z 5 krajín

CH-M- A 2 Drebkau (GER)

11-9/2019-15/9/2019

CH-M- A 2

Miroslav Matúška –        Favory XII 6

                                               Favory XII – 8

                                               Neapolitano XI 45            (41.miesto) 80 záprahov z 24 krajín

Szilárd Bárta –                    Damler (AUT)

                                               Fanno (AUT)

                                               George 129                        (73.miesto) 80 záprahov z 24 krajín

­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­

PARADREZÚRA

ME Rotterdam (NED)

21/08/2019-25/08/2019

EU-CH-PED

Lucia Vladovičová s koňom Sterngreifer (13.miesto)

Lucia Krivosudská s koňom Amadeus 791 (9.miesto)

17 jazdcov z 10 krajín

Reprezentačné oblečenie dodávala spoločnosť LITEX CZ, ktorá má v portfóliu výroby aj jazdecké oblečenie.

Author:

Národný riadiaci orgán jazdeckého športu v disciplínach : Skoky, Drezúra, Všestrannosť, Voltíž, Vytrvalosť, Záprahy, Pony a Reining

top